Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №15 "Росинка"

Ніжинської міської ради      Чернігівської області

Cтатут ЗДО

Ліцензія на провадження освітньої дільності

Cертифікат про атестацію ЗДО

Мова освітнього процесу :  українська

Ліцензований обсяг та фактична кількість осіб, які навчаються у ЗДО

Кадровий склад

Стратегія розвитку

Річний план

Освітні програми:

• Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" авт. кол. Білан О.І, Возна Л.М., Максименко О.Л.

Парціальні освітні програми:

• Програма «Освіта для сталого розвитку для дошкільників» (авт. Н.Гавриш)

• Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» (авт. Борщ Р.М., Самойлик Д.В.)

• Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура», автор М. Єфименко;

• Програма оздоровчо–освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія», авт. І. Малашевська;

• Програма та методичні рекомендації з навчання дітей старшого дошкільного віку гри в шахи «Мудрі шахи», авт. В. Семизорова;

• Програма з основ здоров´я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати», авт. Л. Лохвицька.

Освітня програма

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти

Вивчення стану організації освітнього процесу

Звіт директора про  діяльність ЗДО

Річний звіт  про  діяльність ЗДО

Територія обслуговування

вул. Академіка Яворницького

вул. Зоряна

пр. Базовий

вул. Котляревського

вул. Віталія Боровика

вул. Індустріальна

вул. Вокзальна Слобода

вул. Механізаторів

пр. Вугільний

вул. Привокзальна

вул. Ганни Борисової

вул. Прилуцька 2-90, 1-111 (до зупинки Базовий)

вул. Гуньковська

вул. Захисників України

вул. Дачна

вул. Незалежності (42 А – 56, 27-33)

вул. Добролюбова

пр. Урожайний

вул. Заслонова

вул. Пустовгара 2-8

мкрн. Залізничний  1,2

вул. Мозгалівська

вул. Ващенка 2А, 2Б

вул. Поліська

вул.Мозгалівська

Наявність вакантних посад:

Матеріально-технічне забезпечення та оснащення:

Дошкільний заклад має необхідні умови для вирішення загально - освітніх, фізкультурно-оздоровчих заходів. Групові приміщення забезпечені сучасними, новими меблями та ігровим обладнанням.  Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для навчально-розвивальної діяльності дітей створено всі умови, обладнанні спеціальні приміщення:

• музична зала,

• спортивна зала,

• методичний кабінет,

• "Кімната друзів" кабінет психолога,

• медичний кабінет,

• ізолятор,

• ігрові майданчики для кожної вікової групи,

• спортивний майданчик.

Приміщення утримується в належному санітарному стані, джерела природнього та штучного освітлення, забезпечують достатнє рівномірне освітлення всіх приміщень.  Дошкільний заклад забезпечений проточною водою, гаряче водопостачання забезпечує 4 бойлери, 2 водонагрівні котли, опалення – централізоване. Харчоблок має необхідне приміщення, забезпечений холодною водою та гарячою з бойлера, оснащений необхідним технологічним обладнанням є 4 холодильники, 2 морозильні камери,  2 стаціонарні електром’ясорубки , електрична велика стаціонарна плита, виробничі столи покриті нержавіючою сталлю, промарковані обробні дошки, кухонний посуд – все знаходиться в задовільному та робочому стані.

Санітарний паспорт

Результати моніторингу якості освіти за 2020-2021 н.р.

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами:  Груп для навчання та виховання дітей з особливими потребами у закладі  не має. Садочок обладнаний  пандусом, кнопкою виклику.

Перелік додаткових освітніх послуг, їх вартість, порядок надання оплати:  Заклад додаткових освітніх послуг не надає.

ПОЛОЖЕННЯ   про офіційний сайт